Mistrzowie

Si-Fu Marcin Błaszak
Egzamin na 1. stopień mistrzowski International Wing Tsun Association zdałem w dniu 18.08.2007, a egzamin na 4. stopień mistrzowski International Wing Tsun Association w dniu 16.12.2012. Jestem również certyfikowanym instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności „samoobrona” (nr legitymacji: 5106/PAS/2010), posiadającym ogólnopolskie uprawnienia do prowadzenia tego typu zajęć.
Od 24.07.2017 współpracuję z węgierskim stowarzyszeniem Wu De, mającym siedzibę w Szeged, którego liderką jest Si-Je Eszter Kovács.
Asystentem, pomagającym prowadzić zajęcia, zostałem w roku 2005, a pierwsze samodzielne zajęcia zacząłem prowadzić w marcu 2007, w Mławie, dokąd zostałem zaproszony przez dwóch miejscowych zapaleńców – Mirosława Wilka i Mariusza Licnerskiego. Si-Fu Mirosław Wilk jest do dzisiaj moim prywatnym uczniem.
Wyszkoliłem wielu uczniów, asystentów i mistrzów. Jestem głównym instruktorem Fundacji Wing Tsun Kung-Fu Polska, założycielem i twórcą szkół Wing Tsun Kung-Fu w przekazie Mistrza Leung Tinga w woj. śląskim i jak na razie jedynym instruktorem w Polsce znającym ten przekaz w wersjach nauczanych w Polsce, na Węgrzech i na Zachodzie (sekcje A w wersjach krótkich, długich oraz wersjach B) oraz jednym z garstki instruktorów w Europie Wschodniej potrafiących posługiwać się bronią Wing Tsun. Obecnie prowadzę regularne zajęcia w Warszawie, Katowicach oraz w Kutnie. Uczę także zaawansowanych aspektów Wing Tsun Kung-Fu na seminariach, treningach instruktorskich oraz tygodniowwych obozach szkoleniowych. Podróżuję, ucząc wszystkich adeptów naszej Fundacji, po całej Polsce.




Si-Fu Krzysztof Dylicki
Od 2007 roku trenowałem tą sztukę walki u jednego z warszawskich instruktorów w przekazie Mistrza Leung Tinga. Po zdobyciu 12. stopnia uczniowskiego Nasze drogi się rozeszły i w 2011 roku rozpocząłem treningi u Sifu Istvána Kuna, który trenuje Wing Tsun od 1989 roku. W 2013 roku otrzymałem pierwszy, a w 2014 roku drugi stopień mistrzowski w tej sztuce walki. W międzyczasie ukończyłem także naukę systemu wywodzącego się od Mistrza Leung Tinga, czyli Dragos Wing Tsun, który trenowałem u samego twórcy, czyli Sifu Martina Dragosa, ćwiczącego tą sztukę walki od 1979 roku.
Obecnie od 2018 roku, kontynuuje naukę tradycyjnego Wing Tsun przerwaną w 2011 roku, u Si-Fu Marcina Błaszaka. Prowadzę także wraz z bratem treningi Wing Tsun od poniedziałku do czwartku w Warszawie na Bemowie oraz Białołęce.

Si-Fu Paweł Dylicki
Od 2007 roku trenowałem tą sztukę walki u jednego z warszawskich instruktorów w przekazie Mistrza Leung Tinga. Po zdobyciu 9. stopnia uczniowskiego Nasze drogi się rozeszły i w 2011 roku rozpocząłem treningi u Si-Fu Istvána Kuna, który trenuje Wing Tsun od 1989 roku. W 2013 roku otrzymałem pierwszy, a w 2014 roku drugi stopień mistrzowski w tej sztuce walki. W międzyczasie ukończyłem także naukę systemu wywodzącego się od Mistrza Leung Tinga, czyli Dragos Wing Tsun, który trenowałem u samego twórcy, czyli Si-Fu Martina Dragosa, ćwiczącego tą sztukę walki od 1979 roku.
Obecnie od 2018 roku, kontynuujÄ naukę tradycyjnego Wing Tsun Mistrza Leung Tinga przerwaną w 2011 roku, u Si-Fu Marcina Błaszaka. Prowadzę także wraz z bratem treningi Wing Tsun od poniedziałku do czwartku w Warszawie na Bemowie oraz Białołęce.

Si-Hing Piotr Ciura

Si-Hing Paweł Makosz
Obecnie moim nauczycielem jest Si-Fu Marcin Błaszak.
Zmień swoje życie, ćwicząc Kung-Fu